Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Загальна інформація про підприємство

Історія Кіровоградського ЕТЦ починалась з експертно-технічної лабораторії Держнаглядохоронпраці. 

Згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №62 від 27.01.1993 р. та №328 від 04.05.1993 р. в складі територіальних органів Держнаглядохоронпраці України для проведення діагностики устаткування, експертизи проектів, ліцензування і сертифікації виробів, робіт і послуг, навчання та атестації спеціалістів були створені госпрозрахункові підрозділи – експертно-технічні інспекції. 

Наказом Центрального територіального управління Держнаглядохоронпраці №29 від 25.01.1994 р. була створена Кіровоградська експертна лабораторія охорони праці, яка увійшла до Центральної експертно-технічної інспекції. 

Основними видами діяльності експертно-технічних лабораторій було виконання робіт, які перелічені в «Положенні про госпрозрахунковий підрозділ Держнаглядохоронпраці» від 07.07.1993р. 

Тоді чисельність Кіровоградського підрозділу складала 10 чоловік: 7 штатних працівників і 3 – по трудових угодах. 

Кіровоградський ЕТЦ був організований на базі експертно-технічної лабораторії згідно наказу Державного комітету по нагляду за охороною праці №137 від 26.09.1095 року. 

В 1995 році до складу Кіровоградського ЕТЦ входили: 

  • відділ котлонагляду; 
  • відділ експертизи проектної документації; 
  • навчально-методичний відділ; 
  • лабораторія з електровимірювань. 

Зараз же Кіровоградський ЕТЦ — сучасне підприємство із новітнім матеріально-технічним забезпеченням та висококваліфікованими фахівцями (експертами). 

Кіровоградський ЕТЦ здійснює свою діяльність переважно на ринку надання послуг у сфері охорони праці юридичним та фізичним особам. Замовниками послуг Кіровоградського ЕТЦ є більше 2000 промислових підприємств, розташованих в м. Кіровограді та Кіровоградській області.