Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

ІНФОРМАЦІЯ

щодо забезпечення прозорості діяльності Державного  підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці» за 2021 р.

За результатами діяльності на протязі 2021 р. підприємство  в цілому досягло мети виконання Статутних завдань, щодо забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки, виконання робіт та надання послуг та виконало основні планові показники фінансової діяльності.

В складі ДП «Кіровоградський ЕТЦ» на протязі 2021 р. працювали інспекційний відділ, санітарно – промислова лабораторія, навчально – методичний центр, регіональний відділ психофізіологічної експертизи.

Фінансова, статистична звітність та інформація щодо діяльності підготовлена в порядку, установленому законодавством, та здана органу управління (Фонду Державного майна України) в повному обсязі. Фінансова та статистична звітність розміщені у Єдиному реєстрі об’єктів державної власності за допомогою автоматизованої системи «Юридичні особи».

Чистий дохід від реалізації збільшено на 49,6 % від плану 2021 р. та на 36,3 % від попереднього періоду в зв’язку з вступом в дію змін згідно ПКМУ від 03.02.2021 р. № 77 до Постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011 р. «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

Фінансовий результат від операційної діяльності та чистий фінансовий результат отримане 169,5 % та 152,7 %. Рентабельність діяльності: за 2021 р. план 9,9 % , факт 10,1% (102,0 %).

Коефіцієнтний аналіз діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ» свідчить  про стійкість та  платоспроможність підприємства.

В зв’язку зі збільшенням обсягів виробництва виникло збільшення нарахування заробітної плати.

 На протязі 2021 р. кількість штатних працівників не змінилася. 

Середня кількість усіх працівників в еквіваленті повної зайнятості за 2021 р. – 30 осіб, середньооблікова   кількість   штатних працівників – 28 осіб. Фонд оплати праці штатних працівників – 5090 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників –14139 грн.

Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Рядок 1630 форми № 1 Баланс «Звіт про фінансовий стан» - поточна заборгованість із заробітної плати, термін виплати якої не настав.

Всього доходу за 2021 року отримано 148,0 % від запланованого та складаються з доходів від реалізації робіт та послуг (9338 тис. грн.), інших операційних доходів 51 тис. грн. (41,0 тис. грн. – отримані відсотки банку; 10 тис. грн. - прострочена кредиторська заборгованість) та інших доходів (3 тис. грн. – нарахування амортизації на безоплатно отриману будівлю). 

На виконання вимог ФДМУ у ІІІ кварталі 2021 р. проведена оцінка майна.  Загальна вартість активів збільшилась в зв’язку з проведенням переоцінки майна.

         Основними замовниками наших послуг за 2021 р. є: ПП «АГРОСТАР», ПП «АЛЕКС-РЕМ-БУД», ТОВ «БЕНУТЕК», ВІДДІЛ ОСВІТИ  м. Новоукраїнка, ДП «ВІННИЦЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ», ПП «ВОСХОД», АТ «Гайворонський спец. кар'єр», ПАТ «ДАШУКІВСЬКІ БЕНТОНІТИ», ПрАТ «Гідросила  АПМ», ПАФ «ГЛОДОСИ», Головне управління  житлово-комунального господарства КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ТОВ «ГРАДОЛІЯ ОЕЗ», СФГ Дєдова, ТОВ «ДОЛИНСЬКА НАФТОПРОДУКТИ», ТОВ «Ємилівське ХПП», ТОВ ТД «Елітне насіння», ВАТ «Кіровоградгаз», ПСП «Димитрово» Устинівський р-н, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ТОВ «Енергобудпроект-2», ТОВ «Заваллівський графіт», ТОВ «ЗЕРНОЛІЯ»,  ТДВ Завод швидкомонтованих будівель "О ДЕБП", ПАТ «Кіровоградграніт», ТОВ «КАПРО ОЙЛ», ПрАТ «Кіровоградобленерго», АТ «Кіровоградське рудоуправління», ФГ « Катеринівське»,  ТОВ «Королівське ХПП», Новомиргородська міська рада, НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА ЦРЛ, ПрАТ «Мар'янівське», ТОВ «Нафтасвіт», ТОВ «Ноксен», ТДВ «М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ", ТОВ «Олто»,  ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат», ДП «СхідГЗК», ТОВ «ТЕХНАЮГ», ТОВ «ТИТАН-ЄЛИСАВЕТГРАД», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ НВП «Радій», ТОВ «Рапсо-Дія», ТОВ «Чарнокіт», СТОВ «Степове», ТОВ «Сонек», ТОВ «Фаворит – Агро», ТОВ «ФАЛЬКОН АГРО ГРУП», ТОВ «ЮНАЙТЕД ДЕВЕЛОПМЕНТ» та інш.

За 2021 р. підприємством проведені наступні капітальні інвестиції за рахунок амортизаційних відрахувань - Намагнічуючий пристрій НУ-4ПМ (2 шт.) на суму 12 тис. грн., комп’ютер в зборі на суму 14 тис. грн., без ПДВ, Вимірювач ефективності гальмових систем автомобілів на суму 28,5 тис. грн., без ПДВ; капітальний ремонт прінтеру та ламінатору на суму 5,6 тис. грн., без ПДВ; модернізація (оновлення) нематеріального активу Програмного забезпечення ІДС "БУДСТАНДАРТ" – 1,9 тис. грн.; Вимірювач опору заземлення ЦС4107 на суму 20 тис. грн., без ПДВ; Дефектоскоп вихрострумовий ВДЛ 5.2 на суму 30 тис. грн., без ПДВ; Акумуляторний шуруповерт FELISATTI ДА-18ЄР/F11310 – 2 тис. грн.; Водонагрівач AREESTA 10L OS – 2 тис. грн.; меблі – 2 тис. грн.

 

Показники фінансової діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ»

 

 з/ п     Найменування показника2019 р.2020 р.2021 р.

1 2345

1Рентабельність діяльності, %10,110,010,1

2Коефіцієнт фінансової стійкості1,53,73,4

3Коефіцієнт покриття (поточної ліквідності)1,21,61,6

4Коефіцієнт платоспроможності0,60,80,8

 

                                                          ІНФОРМАЦІЯ

 

про  нарахування  та  сплату податків та зборів до бюджету Державного

підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці»

 2021 р.

 

Найменування показникаНарахованеСплачено

(тис. грн.)(тис. грн.)

Податок на прибуток підприємств206165

ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету за підсумками звітного періоду16871629

Відрахування частини чистого прибутку державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями 751695

Податок на доходи фізичних осіб955966

Земельний податок22

Податок на нерухомість88

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування11301139

Військовий збір7980

Всього48184684

 

 

 

Інспекційний орган  ДП "Кіровоградський ЕТЦ"  розширив сферу акредитації, а саме:

- аудит з охорони праці;

- державний технічний огляд, технічний огляд, експертне обстеження (технічне діагностування) технологічних транспортних засобів.

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо забезпечення прозорості діяльності Державного  підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці» за 9 місяців 2021 р.

За результатами діяльності на протязі 9 місяців2021 р. підприємство  в цілому досягло мети виконання Статутних завдань, щодо забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки, виконання робіт та надання послуг та виконало основні планові показники фінансової діяльності.

В складі ДП «Кіровоградський ЕТЦ» на протязі 9 місяців2021 р. працювали інспекційний відділ, санітарно – промислова лабораторія, навчально – методичний центр, регіональний відділ психофізіологічної експертизи.

Фінансова, статистична звітність та інформація щодо діяльності підготовлена в порядку, установленому законодавством, та здана органу управління (Фонду Державного майна України) в повному обсязі. Фінансова та статистична звітність розміщені у Єдиному реєстрі об’єктів державної власності за допомогою автоматизованої системи «Юридичні особи».

Чистий дохід від реалізації збільшено на 38,5 % від плану 9 місяців 2021 р. та на 36,2 % від попереднього періоду в зв’язку з вступом в дію змін згідно ПКМУ від 03.02.2021 р. № 77 до Постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011 р. «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

Фінансовий результат від операційної діяльності та чистий фінансовий результат отримане від плану 9 місяців 2021 р. 166,2 % та 168 % від попереднього періоду. Рентабельність діяльності за 9 місяців 2021 р.: план 9,9 % , факт 9,9 % (100,0 %).

Коефіцієнтний аналіз діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ» свідчить  про стійкість та  платоспроможність підприємства.

В зв’язку зі збільшенням обсягів виробництва виникло збільшення нарахування заробітної плати.

 На протязі 9 місяців 2021 р. кількість штатних працівників не змінилася.

Середня кількість усіх працівників в еквіваленті повної зайнятості за 9 місяців 2021 р. – 30 осіб, середньооблікова   кількість   штатних працівників – 27 осіб.Фонд оплати праці штатних працівників – 3605,4тис. грн. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників – 14664грн.

Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Рядок 1630 форми № 1 Баланс «Звіт про фінансовий стан» - поточна заборгованість із заробітної плати, термін виплати якої не настав.

Всього доходу за 9 місяців 2021 року отримано 137,0 % від запланованого та складаються з доходів від реалізації робіт та послуг (6398 тис. грн.), інших операційних доходів 36 тис. грн. (26,0 тис. грн. – отримані відсотки банку; 10 тис. грн. - прострочена кредиторська заборгованість) та інших доходів (3 тис. грн. – нарахування амортизації на безоплатно отриману будівлю).

На виконання вимог ФДМУ у ІІІ кварталі 2021 р. проведена оцінка майна.  Загальна вартість активів збільшилась в зв’язку з проведенням переоцінки майна.

         Основними замовниками наших послуг за 9 місяців2021 р. є: ПП «АГРОСТАР»,  ВІДДІЛ ОСВІТИ  м. Новоукраїнка, ДП «ВІННИЦЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ», ПП «ВОСХОД», АТ «Гайворонський спец. кар'єр», ПАТ «ДАШУКІВСЬКІ БЕНТОНІТИ», ПрАТ «Гідросила  АПМ», СФГ Дєдова, ТОВ «ДОЛИНСЬКА НАФТОПРОДУКТИ», ТОВ «Ємилівське ХПП», ТОВ ТД «Елітне насіння», ВАТ «Кіровоградгаз», ПСП «Димитрово» Устинівський р-н, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ТОВ «Енергобудпроект-2», ТОВ «Заваллівський графіт», ТДВ Завод швидкомонтованих будівель "О ДЕБП", ПАТ «Кіровоградграніт», ТОВ «КАПРО ОЙЛ», ПрАТ «Кіровоградобленерго», АТ «Кіровоградське рудоуправління», Новомиргородська міська рада, ПрАТ «Мар'янівське», ТОВ «Нафтасвіт», ТОВ «Ноксен», ТДВ «М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ", ТОВ «Олто»,  ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат», ДП «СхідГЗК», ТОВ «ТЕХНАЮГ», ТОВ «ТИТАН-ЄЛИСАВЕТГРАД», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ НВП «Радій», СТОВ «Степове», ТОВ «Сонек», ТОВ «Фаворит – Агро», ТОВ «ФАЛЬКОН АГРО ГРУП» та інш.

За 9 місяців2021 р. підприємством проведені наступні капітальні інвестиції за рахунок амортизаційних відрахувань - Намагнічуючий пристрій НУ-4ПМ (2 шт.) на суму 12 тис. грн., комп’ютер в зборі на суму 14 тис. грн., без ПДВ, Вимірювач ефективності гальмових систем автомобілів на суму 28,5 тис. грн., без ПДВ; капітальний ремонт прінтеру та ламінатору на суму 5,6 тис. грн., без ПДВ; модернізація (оновлення) нематеріального активу Програмного забезпечення ІДС "БУДСТАНДАРТ" – 1,9 тис. грн.

            Показники фінансової діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ»

 

 з/ п

     Найменування показника

9місяців 2019 р.

9місяців  2020 р.

9 місяців 2021 р.

1

2

5

5

5

1

Рентабельність діяльності, %

10,3

9,6

9,9

2

Коефіцієнт фінансової стійкості

1,4

2,9

5,2

3

Коефіцієнт покриття (поточної ліквідності)

1,3

1,6

1,4

4

Коефіцієнт платоспроможності

0,6

0,7

0,8

 

 Фінансова звітність підприємства ДП "Кіровоградський ЕТЦ" за 9 місяців 2021 року.

Форма 1

Форма 2

                                                          ІНФОРМАЦІЯ  
про  нарахування  та  сплату податків та зборів до бюджету Державного
         підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці»
                                   9 місяців    2021 р.    
     
Найменування показника Нараховане Сплачено
(тис. грн.) (тис. грн.)
Податок на прибуток підприємств 0 116
ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету за підсумками звітного періоду 1218 1168
Відрахування частини чистого прибутку державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями  508 422
Податок на доходи фізичних осіб 676 644
Земельний податок 1 1
Податок на нерухомість 6 6
Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 794 755
Військовий збір 56 53
Всього 3259 3165

ІНФОРМАЦІЯ

щодо забезпечення прозорості діяльності Державного  підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці» за І півріччя 2021 р.

За результатами діяльності на протязі І півріччя 2021 р. підприємство  в цілому досягло мети виконання Статутних завдань, щодо забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки, виконання робіт та надання послуг та виконало основні планові показники фінансової діяльності.

В складі ДП «Кіровоградський ЕТЦ» на протязі І півріччя 2021 р. працювали інспекційний відділ, санітарно – промислова лабораторія, навчально – методичний центр, регіональний відділ психофізіологічної експертизи.

Фінансова, статистична звітність та інформація щодо діяльності підготовлена в порядку, установленому законодавством, та здана органу управління (Фонду Державного майна України) в повному обсязі. Фінансова та статистична звітність розміщені у Єдиному реєстрі об’єктів державної власності за допомогою автоматизованої системи «Юридичні особи».

Чистий дохід від реалізації збільшено на 27,6 % від плану І півріччя 2021 р. та на 25,9 % від попереднього періоду в зв’язку з вступом в дію змін згідно ПКМУ від 03.02.2021 р. № 77 до Постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011 р. «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

В зв’язку зі збільшенням обсягів виробництва виникло збільшення нарахування заробітної плати.

Середня кількість усіх працівників в еквіваленті повної зайнятості за І півріччя 2021 р. – 30 осіб, середньооблікова   кількість   штатних працівників – 27 осіб. Адміністративно – управлінський персонал – 3 особи. Фонд оплати праці штатних працівників – 1978,5 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників – 12213 грн.

Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Рядок 1630 форми № 1 Баланс «Звіт про фінансовий стан» - поточна заборгованість із заробітної плати, термін виплати якої не настав.

Фінансовий результат від операційної діяльності та чистий фінансовий результат отримане від плану І півріччя 2021 р. 167,2 % та 166,7 % від попереднього періоду. Рентабельність діяльності: за І півріччя 2021 р. план 7,2 % , факт 7,9 % (109,7 %); за     ІІ квартал 2021 р. план 8,7%, факт 8,9 % (102,3 %).

Всього доходу за І півріччя 2021 року отримано 126,0 % від запланованого та складаються з доходів від реалізації робіт та послуг (3700 тис. грн.), інших операційних доходів 17 тис. грн. (12,0 тис. грн. – отримані відсотки банку; 3 тис. грн. - прострочена кредиторська заборгованість) та інших доходів (2 тис. грн. – нарахування амортизації на безоплатно отриману будівлю).

                 У Іпівріччя 2021 р. підприємством проведені наступні капітальні інвестиції за рахунок амортизаційних відрахувань - Намагнічуючий пристрій НУ-4ПМ (2 шт.) на суму 12 тис. грн., комп’ютер в зборі на суму 14 тис. грн., без ПДВ.

           

Показники фінансової діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ»

 

 з/ п

     Найменування показника

І півріччя 2019 р.

І півріччя 2020 р.

І півріччя 2021 р.

1

2

4

5

5

1

Рентабельність діяльності, %

9,5

8,2

7,9

2

Коефіцієнт фінансової стійкості

1,7

3,8

1,6

3

Коефіцієнт покриття (поточної ліквідності)

1,3

1,7

1,3

4

Коефіцієнт платоспроможності

0,4

0,8

0,6

 

 

                                                          ІНФОРМАЦІЯ

 

 

про  нарахування  та  сплату податків та зборів до бюджету Державного

 

підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці»

 

                      І півріччя    2021 р.

 

 

 

 

 

 

 

Найменування показника

Нараховане

Сплачено

 

 

(тис. грн.)

(тис. грн.)

 

Податок на прибуток підприємств

0

85

 

ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету за підсумками звітного періоду

740

651

 

Відрахування частини чистого прибутку державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями

235

254

 

Податок на доходи фізичних осіб

376

355

 

Земельний податок

1

1

 

Податок на нерухомість

4

4

 

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

455

427

 

Військовий збір

31

29

 

Всього

1842

1806

 

 

 

 

 

 

Фінансова звітність за І півріччя 2021 року ДП "Кіровоградський ЕТЦ" в таблицях:

Таблиця 1 (баланс)

Таблиця 2 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо забезпечення прозорості діяльності Державного  підприємства «Кіровоградський  експертно – технічний центр Держпраці» за І квартал 2021 р.

За результатами діяльності на протязі І кварталу 2021 р. підприємство  в цілому досягло мети виконання Статутних завдань, щодо забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки, виконання робіт та надання послуг та виконало основні планові показники фінансової діяльності.

В складі ДП «Кіровоградський ЕТЦ» на протязі І кварталу 2021 р. працювали інспекційний відділ, санітарно – промислова лабораторія, навчально – методичний центр, регіональний відділ психофізіологічної експертизи.

Фінансова, статистична звітність та інформація щодо діяльності підготовлена в порядку, установленому законодавством, та здана органу управління (Фонду Державного майна України) в повному обсязі. Фінансова та статистична звітність розміщені у Єдиному реєстрі об’єктів державної власності за допомогою автоматизованої системи «Юридичні особи».

В зв’язку з введенням локдауну зменшено обсяги виробництва.

Крім того, в зв’язку зі вступом в дію Постанови КМУ від 08.07.2020 р. № 617 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» технічний огляд технологічних транспортних засобів (один з видів робіт, послуг, які виконує, надає ДП «Кіровоградський ЕТЦ») з 23.07.2020 р.  проводиться експертними організаціями, які мають підтверджену компетенцію для провадження інспекційній діяльності як третя сторона відповідно до законодавства, тому для отримання права надання в подальшому цих послуг наше підприємство подало заявку в НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ на наступні роботи згідно регламенту НААУ. На даний час робота по акредитації продовжується.

Внаслідок локдауну не було доступу до підприємств – Замовників для виконання санітарно – гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці (зменшення за І квартал на 85 тис. грн.) та навчань з охорони праці (зменшення на 151,6 тис. грн.).

Середня кількість усіх працівників в еквіваленті повної зайнятості за І квартал 2021 р. – 30 осіб, середньооблікова   кількість   штатних працівників – 27 осіб. Адміністративно – управлінський персонал – 3 особи. Фонд оплати праці штатних працівників – 767,8 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників – 9363,4 грн.

Зменшення середньомісячної  заробітної плати штатного працівника на 12,9 % в порівняні з попереднім роком виникло в зв’язку зі зменшенням обсягів виробництва, внаслідок локдауну.

Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Рядок 1630 форми № 1 Баланс «Звіт про фінансовий стан» - поточна заборгованість із заробітної плати, термін виплати якої не настав.

В зв’язку з вищевказаними причинами в І квартал 2021 р. чистий дохід від реалізації зменшено на 7,4 % від плану І кварталу 2021 р. та на 22,7 % від попереднього періоду. Але при зменшенні Чистого доходу від реалізації фінансовий результат від операційної діяльності та чистий фінансовий результат отримано 100% від запланованого. Рентабельність діяльності збільшено на 0,5 % від запланованого та складає 6,2% (за рахунок зменшення витрат підприємства).

Всього доходу за І квартал 2021 року отримано 91,2 % від запланованого та складаються з доходів від реалізації робіт та послуг (1345 тис. грн.), інших операційних доходів 3 тис. грн. (1,0 тис. грн. – отримані відсотки банку; 2 тис. грн. - прострочена кредиторська заборгованість) та інших доходів (1 тис. грн. – нарахування амортизації на безоплатно отриману будівлю).

         Основними замовниками наших послуг за 2020 р. є: ВІДДІЛ ОСВІТИ  м. Новоукраїнка, ПП «ВОСХОД», ПАТ «ДАШУКІВСЬКІ БЕНТОНІТИ», ТОВ ТД «Елітне насіння», ПСП «Димитрово» Устинівський р-н, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ТОВ «Енергобудпроект-2», ТДВ Завод швидкомонтованих будівель "О ДЕБП", ПАТ «Кіровоградграніт»,  ТДВ «М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ", ТОВ «Олто»,  ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат», ДП «СхідГЗК», ТОВ «ТЕХНАЮГ», ТОВ «ТИТАН-ЄЛИСАВЕТГРАД» та інш.

        У І кварталі 2021 р. підприємством проведені наступні капітальні інвестиції за рахунок амортизаційних відрахувань - Намагнічуючий пристрій НУ-4ПМ (2 шт.) на суму 12 тис. грн., без ПДВ.

Показники фінансової діяльності ДП «Кіровоградський ЕТЦ»

 

 з/ п

     Найменування показника

І квартал 2019 р.

І квартал 2020 р.

І квартал 2021 р.

1

2

4

5

5

1

Рентабельність діяльності, %

7,7

9,0

6,2

2

Коефіцієнт фінансової стійкості

2,1

3,4

2,5

3

Коефіцієнт покриття (поточної ліквідності)

1,6

1,5

1,4

4

Коефіцієнт платоспроможності

0,7

0,8

0,7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таблиця 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таблиця 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таблиця 3