Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

     Начальник ДП «Кіровоградський ЕТЦ» Сергій Ткаченко та експерт технічний Роман Дзіговський взяли участь у науково-практичній конференції «Сучасні методи та засоби неруйнівного контролю і технічної діагностики устаткування підвищеної небезпеки. Проблеми та перспективи розвитку в Україні», що проходила в Партеніті з 3 по 6 червня.
     Під час конференції було розглянуто ряд актуальних питань щодо вдосконалення сучасних методів неруйнівного контролю і технічної діагностики устаткування підвищеної небезпеки.

    

   

      

Так, темами виступів були:
     1.) - «Застосування систем і приладів неруйнівного контролю з фазованими решітками для контролю зварних з’єднань»; «Реалізація TOFD методу, як крок по підвищенню якості і продуктивності проведення ультразвукового контролю зварних з'єднань», «Системи комплексного діагностичного моніторингу обладнання, що працює під тиском;
     - «Контроль товщин елементів трубопроводів за допомогою нового ультразвукового дефектоскопа Sonocon B+ товщинометрія. Вихрострумовий конроль об’єктів підвищеної небезпеки» (Галаненко Денис Валерійович – керівник бюро перспективних розробок АТ Асоціація ОКО).
     2.) - «Застосування крутильних ультразвукових хвиль для контролю трубопроводів у хімічній та нафтохімічній промисловості» (Несторенко Олексій Юрійович – начальник учбового центру з неруйнівного контролю).
     3.) - «Система моніторингу стану трубопроводів по вимірам коерцитивної сили» (Тютюник В’ячеслав Іванович – фахівець з неруйнівного контролю ДП Кримський експертно- технічний центр).
     4.) - «Нові розробки ТОВ НВФ «Ультракон» (Павлій Ігор В’ячеславович – директор  ТОВ НВФ «Ультракон»).
     5.) - «Сертифікація фахівців з НК машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно вимог НПАОП 0.00-1.63-13».
     - «Схема сертифікації фахівців з неруйнівного контролю ОСП Асоціації «Укрексперт» (Юнацький Олександр Григорович – керівник органу сертифікації персоналу Асоціації «Укрексперт»);
     6.) - «Комплексне внутрішньотрубне діагностування» (Гапонцев Олексій Віталійович – керівник групи моніторингу відділу обробки інформації ЗАТ НПО «Спецнафтогаз», м. Катеринбург, РФ).
     7.) - «Метод контролю напруженно-деформованого стану магістральних газопроводів на зсувних і обвалонебезпечних ділянках на основі застосування комбінованої системи моніторингу» (Анисимов Валерій Прокопович – директор ТОВ «Експертно-технічний центр Ікар»).

     Експерт технічний Роман Дзіговський поділився зі своїми колегами тими знаннями та інформацією, яку він отримав на даній конференції, а також надав проспекти технічних характеристик новітніх приладів.