Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Для допомоги керівникам агроформувань створити безпечні умови праці на підприємствах фахівці державного підприємства «Кіровоградський експертно-технічний центр» створили електронний посібник, в якому зібрані всі нормативно-правові акти на згадану тему. Вони певною мірою можуть компенсувати відсутність подібної літератури на більшості підприємств і сприяти створенню таких обставин, за яких люди не травмуватимуться під час роботи.
Про це повідомив начальник ДП «Кіровоградський експертно-технічний центр» Сергій Ткаченко під час виступу перед учасниками семінару-наради з питань дотримання вимог безпеки праці під час виконання весняно-польових та зернозбиральних робіт, який проходив у Кіровоградській райдержадміністрації. У заході також взяли участь представники агропромислових підприємств району, обласної та районної влади, теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області, ДП «Кіровоградський експертно-технічний центр», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілок та інших структур.
Сергій Ткаченко передав учасникам семінару CD-диски з інструктивними та нормативно-правовими матеріалами, зазначивши: Кіровоградський експертно-технічний центр надає технічну підтримку державного нагляду, забезпечення виробничої безпеки шляхом проведення техоглядів та діагностики устаткування, обладнання, машин та механізмів, експертизи проектів, навчання з питань охорони праці. А тому співпраця з усіма учасниками виробничого процесу, яка має на меті створення безпечних умов праці на виробництві, здобуває різні форми й напрямки.