Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

    Напередодні Дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня, і у цьому році проходить під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», відділом охорони праці ВАТ «Кіровоградгаз» було проведено «круглий стіл», за участю заступника начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Кіровоградській області Г.Д. Спіріної, та експерта технічного ДП «Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці» В.В. Бєлова. Мета заходу – привернути увагу працівників акціонерного товариства, керівного складу підрозділів до вирішення проблем охорони праці та промислової безпеки. 

    Експерт технічний ДП «Кіровоградський ЕТЦ» В.В. Бєлов доповів присутнім про обстеження машин, механізмів, устаткування та обладнання підвищеної небезпеки, проведення огляду стану охорони праці підприємств, відповідно до Постанови КМУ №1107 від 26.10.2011 року «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

    Під час засідання акцентовано увагу на небезпечних та шкідливих виробничих факторах на робочому місці, відкритості і достовірності інформації про виробничий травматизм, формування загальної культури безпеки і свідомого ставлення до зазначених питань, подальшій співпраці між підприємствами та контролюючими органами, для зниження рівня виробничого травматизму у галузі.